Aplikátory etikiet


Automatické aplikátory etikiet

Neodmysliteľnou súčasťou sériovej výroby pri označovaní výrobkov je automatický aplikátor etikiet. Ich vlastnosťou je presnosť (až 0,7mm), rýchlosť aplikácie od 1 do 50m/min, spoľahlivosť a mobilita.Či už je to OFF-LINE aplikátor, bez tlačiarne, aplikácia už predtlačených etikiet, alebo ON-LINE aplikátor s tlačiarňou v spojení s počítačom, kde je vyžadovaná individuálna potlač etikiet.


OFF-LINE aplikátor etikiet

Multifunkčný etiketovací systém Collamat © je vynikajúce riešenie pre širokú škálu aplikácií s minimálnymi investičnými nákladmi. Je kompaktný, priestorovo nenáročný, ľahko integrovateľný, s jednoduchým ovládaním. Vďaka svojej presnosti nanášania ± 1 mm a voliteľnej rýchlos- ti 3 až 30 metrov za minútu ponúka optimálne riešenie pre automatickú aplikáciu etikiet vo väčšine prevádzok.


ON-LINE - piestový aplikátor etikiet

Nový typ piestového aplikátora s označením VENTUS 610A + je ideálny prevažne v prevádzkach, kde dochádza k častej zmene rozmeru etikety alebo typu výrobku. Konštrukcia etiketovacej hlavy umožní spracovávať etikety od malých rozmerov 25 x 30 mm až po etikety o rozmere 100 x 120 mm, ktoré môžu slúžiť napríklad pre označenie paliet. Na želanie je možné etiketovacie hlavu vybaviť systémom "blow" pre bezkontaktné nanesenie etikiet alebo ich prispôsobenie nepravidelnému povrchu výrobku. Operatívnosť a rýchlosť zmeny programu.


Automatické aplikátory ALTECH

V našej ponuke nájdete aj profesionálne zariadenia ALTECH pre ON-LINE aplikáciu a tlač etikiet integrovaných priamo do výrobných liniek. Spoločnosť ACODING je výhradným dovozcom pre Slovenskú republiku. ALTECH je talianska spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou priemyselných etiketovacích zariadení a vývojom systémov pre identifikáciu výrobkov. Svoje produkty distribuuje do viac ako 50 krajin po celom svete.


Ručné aplikátory etikiet

Zariadenie, ktoré sa používa na nanášanie samolepiek na ploché povrchy, ako sú lepenkové škatule, hromadných kontajnerov, paliety, atď. Ich používanie pomáha šetriť čas a zvýšiť produktivitu práce. Odporúčame zariadenia značky Towa, ako osvedčené a spoľahlivé.
Oslovila Vás naša ponuka produktov?

Vypracujeme Vám bezplatne cenovú ponuku