Profesionálne tlačiarne etikiet

Profesionálne tlačiarne etikiet

V našej ponuke nájdete profesionálne tlačiarne etikiet od značiek SATO, ZEBRA a HONEYWELL. Pre tlačiarne etikiet je dôležitá rýchlosť, presnosť údajov a vysledovateľnosť položiek, dielov, maretiálov, jednoduché ovládanie a prepojenie s ostatnými zariadeniami. Tlačiarne nájdu široké uplatnenie v rôznych oblastiach. Pre zjednodušenie procesov je možné tlačiarne etikiet doplniť o odnímače, stihače a odvíjače etikiet.

U všetkých zariadeniach sú k dispozícii odborné servisné služby, technické poradenstvo a podpora pri nákupe nového zariadenia v procese ich prevádzky. Rozsiahly sortiment umožňuje vybrať optimálne riešenie šité na mieru Vašim potrebám. Špeciálny softvér je súčasťou každej tlačiarne, ktorý umožňuje efektívne a transparentne navrhnúť tlač na rôzne suroviny. Naša spoločnosť nie je len predajňou tlačiarní, ale taktiež zabezpečuje servis a náhradné diely.


Priemyselné tlačiarne

Spoľahlivé zariadenie určené pre nepretržitú prevádzku. Priemyselné tlačiarne môžu tlačiť text s vysokým rozlíšením, čiarové kódy, číslo šarže, seriály, dátum a ďalšie dôležité informácie. Modely: SATO CL4NX, CL6NX, M84Pro.


Tlačiarne strednej triedy

Sú navrhnuté na prevádzku až niekoľko hodín denne. Sú o niečo pomalšie ako priemyselné tlačiarne, ideálne pre variabilné formy práce. Väčšina tlačiarní je vybavená špeciálnym LCD displejom indikujúcim súčasný stav vykonanej práce a poskytuje možnosť rýchlej zmeny konfigurácie. Hlavy tlačiarne sú ploché (Flat Head) a s tlačou na hranu (Near Edge), s rozlíšením tlače od 200 do 600 dpi. Sú ideálne pre tlač čiarových kódov, sériových čísel, dát výrobcu atď. Odporúčané modely známych a spoľahlivých firiem: SATO, ZEBRA.


Stolné tlačiarne

Nákladovo efektívne zariadenia ideálne hodiace sa na miesta, kde nie je žiadny priamy kontakt s priemyselným prachom, mastnotou a rôznymi nečistotami. Sú menšie a ľahšie než priemyselné tlačiarne. Produkt určený pre malé výrobné závody, sklady, predajne a distribúciu tovaru. Modelom, ktorým sa oplatí venovať pozornosť pri výbere stolnej tlačiarne sú k dispozícii: SATO, ZEBRA.

Oslovila Vás naša ponuka produktov?

Vypracujeme Vám bezplatne cenovú ponuku