Výroba etikietPri príprave objednávok berieme pri výrobe etikiet a štítkov do úvahy individuálne parametre a technológie tlače, materiálov, typu lepidla, dodatkových ochranných zabezpečení pomocou laminátovej fólie alebo laku (lesklým alebo matným) výroba studenou razbou, alebo striebrenie či pozlátenie, tlač na lepiace strany, ako aj perforáciou a samotný návinu a rez. V našom skladovom parku disponujeme flexotlačiarenským strojom značky BOBST pre výrobu farebných etikiet a stojom LESKO na samotné vysekávanie etikiet rôznych rozmerov, tiež digitálnymi zariadeniami, ktoré umožňujú realizáciu akejkoľvek zákazky o rôznej veľkosti a miere obtiažnosti s možnosťou tlače do počtu dvanástich farieb.

Tlač na stroji BOBST môže dosiahnuť maximálne šírku 330 mm a dĺžku 600 mm. Firma Acoding spĺňa prísne normy kvality i riadenia, vďaka ktorým môže rozvíjať spoluprácu s inými firmami vyžadujúce vlastníctvo certifikátu kvality ISO: 9001:2008.


Materiály navrhované pre tlač

  • papier: biely, krémový, rozpustný vo vode, s textúrou, napodobňujúci ručný papier
  • fólie: PP, PE, PET vo farbe bielej, transparentnej – mliečnej, široká škála odtieňov zlatej aj striebornej fóliovej výplne, VOID, PVC, tyvek.
  • kartóny: termotransférové


Digitálna tlač
je používaná pri nízkych nákladoch. Vhodné pre malosériovú tlač etikiet, kde je potrebné meniť často vstupné informácie alebo pre vytlačenie finálnej podoby produkcie pre flexotlačový stroj. Digitálne etikety môžu byť laminátové a vyrezávajú sa do akéhokoľvek tvaru. Tento formulár umožňuje realizáciu projektov v každom obehu, na oboch hladkých samolepiacich materiálov, rovnako ako tie, ktoré sa požadujú za vlnité textúry (škvrnitý papier napodobňujúci ručný papier, papier perleťový a brokátový).

Flexotlač je určená pre stredné a veľké náklady, môže veľmi rýchlo vytvárať veľké množstvo kvalitných etikiet na papier alebo fóliu. Tlač nastane počas prenosu farby z valca na povrch polymérnych etikiet.

Offset tlač je používaná pri výrobe súborov, krúžkových blokov, kalendárov, obalov, letákov, adresárov, štítkov a sťahovanie pásky. Metóda offsetovej tlače umožňuje realizovať výtlačky z rôznej hrúbky papiera prispôsobenému obalu a vizuálnej preferencie zákazníkov.Oslovila Vás naša ponuka?

Vypracujeme Vám bezplatne cenovú ponuku