O nás

Spoločnosť ACODING pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov. Zaoberáme sa systémami automatickej identifikácie, ktoré sú realizované pomocou čiarových kódov. Náš tím sa skladá z odborníkov na elektroniku, hardware a software, ktorí majú profesionálne znalosti zo systémov Auto ID, automatických etiketovacích zariadení, čiarových kódov, RFID systémov zberu údajov, tlače etikiet, kontroly riešenia vysledovateľnosti výrobkov a PLC riadenia. Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom kvalitné výrobky popredných svetových výrobcov v oblasti Auto ID a záručný / pozáručný servis. Či už hľadáte jednoduchý skener, alebo riešenie celého systému, poskytneme Vám najlepších odborníkov v tomto odbore. Poskytujeme komplexné riešenie aj pre tie najzložitejšie požiadavky a zoznam našich spokojných zákazníkov je toho svedectvom. Od počiatočného kontaktu so spoločnosťami, naši obchodní pracovníci úzko spolupracujú so zákazníkmi, aby plne vyhoveli ich požiadavkám.Naše servisné oddelenie zabezpečuje neustálu podporu pre bezproblémovú prevádzku nami inštalovaných hardvérových zariadení a softvéru. Zameriavame sa na poskytovanie optimálnych riešení na najvyššej technickej úrovni v kombinácii s technickou podporou.


Firma ACODING poskytuje prvotriedne služby v oblasti výroby etikiet, vstupeniek, predaju a servisu tlačiarní etikiet, aplikátorov etikiet a ostatného príslušenstva.Ponuka služieb v oblasti
výroby etikiet, nálepiek a štítkov:

  • Vlastné grafické štúdio a tím grafikov pripravujúcich projekty etikiet pre tlač. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam modifikujú projekty a ponúkajú aj poradenskú podporu v každej fáze zákazky. Výroba fotopolymérov (matríc) v technológií HD. Vlastná výroba Vám umožňuje začleniť zmeny v projekte.
  • Základňa výsekov: Viac ako 2500 vzorov výsekov o štandardných tvaroch ako kruh, štvorec alebo výseky špeciálnych tvarov: husle, srdce, mraky alebo výsekový prúžok slúžiaci ako tesnenie. Špeciálne stroje na rezanie a balenie TTR pások s vonkajším, resp. vnútorným návinom na dutinku.
  • Sklad a logistika: Rozsiahla sieť dodávateľov vykonáva pokyny v optimálnej dobe pre zákazníka. Naša spoločnosť spolupracuje nielen so slovenskými zákazníkmi, ale aj so spoločnosťami v Čechách, Nemecku, Švajčiarsku, Portugalsku a Veľkej Británii.
Tlačiareň BOBST

Tlačiarne série MX sú jedny z najpredávanejších BOBST inline flexo jednotiek na svete. Spája v sebe najnovšie elektronické a softvérové pokroky v modeloch vyššej triedy. Ide o modernú tlač s najvyššou spoľahlivosťou na trhu.Oslovila Vás naša ponuka?

Vypracujeme Vám bezplatne cenovú ponuku